Aparat de gătit multifuncțional sub presiune Instant Pot Duo 6, 1000 W, Argintiu
cod produs
850509
Tip
Aparat de gătit multifuncțional sub presiune
Consum energie
1000 W
Volum bol
5.7 l
Număr Programe Automate
13 buc.
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Instant |
| Model | Pot Duo 6 |
| Culoare | Argintiu |
| Nuanță culoare | Argintiu |
| Consum energie | 1000 W |
| Volum bol | 5.7 l |
| Materialul carcasei | Oțel Inoxidabil, Plastic |
Control și Indicație
| Afișaj | Da |
| Tip control | Butoane |
| Timer pornire/oprire | Da |
| Start întarziat | Da |
| Păstrarea căldură | Da |
Funcții
| Număr Programe Automate | 13 buc. |
| Gătire pe aburi | Da |
| Gatit sub presiune | Da |
| Iaurt | Da |
Dimensiuni și Greutate
| Lăţime | 31 cm |
| Adâncime | 33.5 cm |
| Înălţime | 31.7 cm |
| Greutate | 5.44 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
2 699
lei
154
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
1-2 zile
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |