Mixer Manual Polaris PHM5014, 500 W, Negru
cod produs
850500
Putere
500 W
Trepte de viteze
5
Mod turbo
Da
Numărul duze incluse
4 buc.
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Polaris |
| Model | PHM5014 |
| Nuanță culoare | Negru |
| Tip de mixer | Mixer Manual |
| Putere | 500 W |
| Material carcasă | plastic |
Caracteristici
| Trepte de viteze | 5 |
| Mod turbo | Da |
| Buton pentru decuplare accesorii | Da |
| Lungime cablu alimentare | 1 m |
Set
| Numărul duze incluse | 4 buc. |
| Cirlig pentru aluat | Da, 2 bucăți |
| Duza pentru batere | Da, 2 bucăți |
| Accesorii adăugătoare în set | Cârlige pentru frământarea aluatului, tel pentru biciuire |
Parametrii fizici
| Înălţime | 18 cm |
| Lăţime | 9 cm |
| Adâncime | 16 cm |
| Greutate | 0.8 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
529
lei
30
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
1-2 zile
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |