Mașină de spălat cu uscător AEG LWR96944B, 9 kg, Alb
код товара
849955
Greutatea spalare
9 kg
Turaţie stoarcere
1400 rpm
Greutate uscare
6 kg
Гарантия
24 luni
Технические характеристики
Характеристики
Caracteristici de bază
| Producător | AEG |
| Model | LWR96944B |
| Culoare ușă | Negru |
| Tip mașina | Mașină de spălat cu uscător |
| Clasa energetică | D |
| Tip instalare | Independentă |
| Mod încărcare rufe | Frontală |
| Greutatea spalare | 9 kg |
| Tehnologie Inverter | Inverter MagnetPermanent |
Control și Indicație
| Indicaţie | Afișaj LED Digital |
| Tip control | Senzor, Rotative |
Stoarcere
| Clasa de centrifugare | B |
| Turaţie stoarcere | 1400 rpm |
| Nivel de zgomot maxim | 75 dB |
Uscare
| Greutate uscare | 6 kg |
| Sistem de uscare | Condensare cu pompă de căldură |
Programe
| Numar de programe | 10 |
Caracteristici
| Curățare cu abur | Da |
Parametrii fizici
| Înălțime | 87 cm |
| Lățime | 59.7 cm |
| Adîncime | 63.6 cm |
| Greutate | 93.5 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Сравнить
В избранное
29 999
лей
1 718
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Доставка
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | бесплатно |
Monday
бесплатно | |
| Livrarea prin or. Chișinău | бесплатно |
Monday
бесплатно | |
| Livrare în toată țara | от 150 MDL |
3-4 zile
от 150 MDL |