Mașină de spălat cu uscător Indesit BDE 96436 EWSV, 9 kg, Alb
cod produs
849954
Greutatea spalare
9 kg
Turaţie stoarcere
1400 rpm
Greutate uscare
6 kg
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Indesit |
| Model | BDE 96436 EWSV |
| Culoare ușă | Alb |
| Tip mașina | Mașină de spălat cu uscător |
| Clasa energetică | D |
| Tip instalare | Independentă |
| Mod încărcare rufe | Frontală |
| Greutatea spalare | 9 kg |
| Clasa de spălare | A |
Control și Indicație
| Indicaţie | Afișaj LCD |
| Tip control | Butoane, Rotative |
| Semnal sonor | Da |
Stoarcere
| Clasa de centrifugare | B |
| Turaţie stoarcere | 1400 rpm |
| Nivel de zgomot maxim | 75 dB |
Uscare
| Greutate uscare | 6 kg |
| Sistem de uscare | Condensare |
Programe
| Numar de programe | 16 |
| Spalare rapida | 30 minute |
Caracteristici
| Start întârziat | Da |
| Autocurățare | Da |
Parametrii fizici
| Înălțime | 85 cm |
| Lățime | 59.5 cm |
| Adîncime | 54 cm |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
7 999
lei
458
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
Monday
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
Monday
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 150 MDL |
3-4 zile
de la 150 MDL |