Mașină de spălat cu uscător Hotpoint-Ariston NDD 11725 BDA EE, 11 kg, Negru
cod produs
849950
Greutatea spalare
11 kg
Greutate uscare
7 kg
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Hotpoint-Ariston |
| Model | NDD 11725 BDA EE |
| Culoare ușă | Negru |
| Tip mașina | Mașină de spălat cu uscător |
| Clasa de eficiență energetică | E |
| Tip instalare | Independentă |
| Mod încărcare rufe | Frontală |
| Greutatea spalare | 11 kg |
| Tehnologie Inverter | Este |
| Clasa de spălare | B |
Control și Indicație
| Indicaţie | Afișaj LCD |
| Tip control | Rotative, Tactile |
| Semnal sonor | Da |
Stoarcere
| Clasa de centrifugare | A |
| Spalare fara stoarcere | Da |
| Nivel de zgomot maxim | 80 dB |
Uscare
| Greutate uscare | 7 kg |
| Sistem de uscare | Da |
Programe
| Numar de programe | 11 |
| Spalare rapida | Da |
Caracteristici
| Start întârziat | Da |
| Autocurățare | Da |
| Blocare pentru copii | Da |
Parametrii fizici
| Înălțime | 85 cm |
| Lățime | 59.5 cm |
| Adîncime | 60.5 cm |
| Greutate | 73.4 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
11 199
lei
641
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
Monday
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
Monday
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 150 MDL |
3-4 zile
de la 150 MDL |