Congelator Samsung BRZ22700EWW/EF Alb
cod produs
849716
Sistem dezghețare congelator
No Frost
Capacitate congelare
12 kg/zi
Pastrarea autonomă a frigului
15 ore
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Samsung |
| Model | BRZ22700EWW/EF |
| Culoare | Alb |
| Nuanță culoare | Alb |
| Tip | Congelator |
| Constructia | Cu o singură ușă |
| Tip instalare | Încorporabilă |
| Clasa de eficiență energetică | E |
| Sistem dezghețare congelator | No Frost |
Design
| Volumul total util | 218 L |
| Numărul de camere | 1 |
| Tehnologii | SpaceMax |
| Amplasare balamale | Reversibile |
Control și Indicație
| Indicaţie | Afișaj LED |
| Переключатели управления | Electronică |
| Semnal sonor | Da |
Congelator
| Capacitate congelare | 12 kg/zi |
| Număr compartimente în congelator | 7 |
| Supercongelare | Da |
Performanță și energie
| Tehnologie Inverter | Digital Inverter Technology |
| Pastrarea autonomă a frigului | 15 ore |
| Consum anual energie | 238 kWh |
| Nivel de zgomot maxim | 35 дБ |
Dimensiuni
| Înălțime | 177.5 cm |
| Lățime | 54 cm |
| Adâncime | 55 cm |
| Greutate | 64 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
18 119
lei
1 036
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
Monday
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
Monday
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 150 MDL |
3-4 zile
de la 150 MDL |