Dulap pentru vin Candy CWC 150 EM/NF, Negru
cod produs
849715
Tip instalare
Independentă
Volumul total util
121 l
Numărul de sticle
41
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Candy |
| Model | CWC 150 EM/NF |
| Culoare | Negru |
| Tip | Dulap pentru vin |
| Tip instalare | Independentă |
| Clasa energetică | G |
| Numărul de compresoare | 1 |
Design
| Volumul total util | 121 l |
| Numărul de sticle | 41 |
| Numărul de rafturi | 7 |
| Numărul de camere | 1 |
| Amplasare balamale | În dreapta |
| Iluminare | LED |
Control și Indicație
| Переключатели управления | Roată de reglare |
| Indicaţie | Da |
| Amplasare panou de control | În interior |
Performanță și energie
| Nivel de zgomot maxim | 39 dB |
| Clasa climatică | N-ST |
| Consumul anual de energie | 158 KWh |
Dimensiuni și Greutate
| Înălţime | 84.5 cm |
| Lăţime | 49 cm |
| Adâncime | 55 cm |
| Greutate | 29 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
9 999
lei
574
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |