Frigider fără congelator Samsung BRR29703EWW/EF, Alb
cod produs
849654
Sistem dezghetare congelator
No Frost
Sistem dezghetare frigider
No Frost
Volum total
289 l
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Samsung |
| Model | BRR29703EWW/EF |
| Nuanță culoare | Alb |
| Tip frigider | Frigider fără congelator |
| Tip instalare | Încorporabilă |
| Constructia frigiderului | Cu o singură ușă |
| Camere | Frigorifică |
| Sistem dezghetare congelator | No Frost |
| Sistem dezghetare frigider | No Frost |
| Tehnologii | SpaceMax |
Design
| Volum total | 289 l |
| Numărul de camere | 2 |
| Amplasare balamale | Reversibile |
| Mânere | Încorporabile |
| Iluminare | LED |
Cameră de răcire
| Zona de prospeţime | Da |
| Numărul rafturi | 4 |
| Materialul rafturilor | Sticlă călită |
| Număr rafturi pe uși | 4 |
| Raft pentru sticle | În ușă |
| Raft retractabil | Da |
Congelator
| Min. temperatura în congelator | 10 |
Performanță și energie
| Tehnologie Inverter | Da |
| Număr compresoare | 1 |
| Nivel de zgomot maxim | 35 dB |
| Consum anual energie | 111 kWh |
Control și Indicație
| Amplasare panou de control | Afară |
| Переключатели управления | Electronică |
| Indicaţie | Iluminarea butoanelor de comandă |
| Semnal sonor | Da |
| Ecosistem Smart Home | Samsung SmartThings |
| Control de pe smartphone | Da |
Dimensiuni și Greutate
| Înălțime | 177.5 cm |
| Lățime | 54 cm |
| Adâncime | 55 cm |
| Greutate | 67 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
18 119
lei
1 034
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 150 MDL |
3-4 zile
de la 150 MDL |