Cuptor cu microunde Panasonic NN-SM221WZPE, 20 l, Alb
cod produs
849612
Volumul camerei
20 l
Tip control
Tact- rotative
Acoperire pereți interior
Smalț
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Panasonic |
| Model | NN-SM221WZPE |
| Culoare | Alb |
| Culoare carcasă | Alb |
| Culoare ușă | Alb |
| Tip | Cuptor cu microunde |
| Tip instalare | Independentă |
| Volumul camerei | 20 l |
Putere
| Putere microunde | 800 W |
Control și Indicație
| Blocare pentru copii | Da |
| Tip control | Tact- rotative |
Funcții
| Moduri de funcționare | Microunde, Microunde, Microunde |
Design
| Tipul usei | Cu balamale |
| Iluminare camera | Da |
| Acoperire pereți interior | Smalț |
| Deschidere uşă | Buton |
| Diametru platou | 255 mm |
Parametrii fizici
| Lăţime | 34 cm |
| Înălţimea | 25.8 cm |
| Adâncime | 44.3 cm |
| Greutate | 11 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
1 999
lei
114
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
Monday
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
Monday
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |