Aspirator Karcher WD 2 PLUS V-12/4/18/C 1.628-009.0, Galben
cod produs
849377
Tip colector de praf
Container, Sac
Volumul colectorului de praf
12 l
Consum energie
1000 W
Puterea de aspirație
220 W
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Karcher |
| Seria | WD 2 PLUS V-12/4/18/C |
| Model | 1.628-009.0 |
| Culoare | Gri |
| Nuanță culoare | Galben |
| Tip Aspirator | Aspirator |
| Opțiuni de curățare | Uscat, Umed |
| Tip colector de praf | Container, Sac |
| Volumul colectorului de praf | 12 l |
| Consum energie | 1000 W |
| Puterea de aspirație | 220 W |
| Funcții suplimentare ale aspiratorului | Suflare |
Design
| Conducta de aspirare | Telescopic |
| Parcare verticală | Da |
| Spațiu de stocare pentru duze | Da |
| Perie covor/podea | Da |
| Accesorii pentru aspirator | Duză pentru spații înguste |
| Set | Furtun de aspirație, 2 tuburi prelungitoare, duză umedă și uscată, duză pentru crăpături, sac de filtru din material nețesut, filtru de spumă |
| Lungimea cablului | 4 m |
Control și Indicație
| Reglarea puterii | Pe corp |
Filtrare
| Filtru evacuare | Da |
Alimentare și acumulator
| Sursă de alimentare | Rețea electrică |
Dimensiuni și Greutate
| Lăţime | 32.8 cm |
| Adâncime | 34.9 cm |
| Înălţime | 37.8 cm |
| Greutate | 4.25 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
1 499
lei
86
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
1-2 zile
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |