Mașină de spălat cu uscător AEG LWR73864O, 8 kg, Alb
cod produs
847674
Greutatea spalare
8 kg
Turaţie stoarcere
1600 rpm
Greutate uscare
5 kg
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | AEG |
| Model | LWR73864O |
| Culoare ușă | Negru |
| Tip mașina | Mașină de spălat cu uscător |
| Clasa energetică | A |
| Tip instalare | Indepenta |
| Mod încărcare rufe | Frontală |
| Greutatea spalare | 8 kg |
| Tehnologie Inverter | Este |
| Clasa de spălare | A |
Control și Indicație
| Indicaţie | Afișaj LED |
| Tip control | Butoane, Rotative |
Stoarcere
| Clasa de centrifugare | B |
| Turaţie stoarcere | 1600 rpm |
| Nivel de zgomot maxim | 76 dB |
Uscare
| Greutate uscare | 5 kg |
| Sistem de uscare | Condensare |
| Clasa de uscare | D |
Programe
| Numar de programe | 15 |
Caracteristici
| Curățare cu abur | Da |
Parametrii fizici
| Înălțime | 84.7 cm |
| Lățime | 59.7 cm |
| Adîncime | 57.6 cm |
| Greutate | 77.5 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
20 999
lei
1 203
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
Monday
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
Monday
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 150 MDL |
3-4 zile
de la 150 MDL |