Mașină de spălat cu uscător Hisense WD5I1245BWRH, 12 kg, Alb
cod produs
847671
Greutatea spalare
12 kg
Turaţie stoarcere
1400 rpm
Greutate uscare
8 kg
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Hisense |
| Model | WD5I1245BWRH |
| Culoare ușă | Negru |
| Tip mașina | Mașină de spălat cu uscător |
| Clasa energetică | A |
| Tip instalare | Independentă |
| Mod încărcare rufe | Frontală |
| Greutatea spalare | 12 kg |
| Tehnologie Inverter | Este |
| Clasa de spălare | A |
Control și Indicație
| Indicaţie | Afișaj LED |
| Tip control | Senzor, Rotative |
| Semnal sonor | Da |
| Telecomandă | Da |
Stoarcere
| Clasa de centrifugare | A |
| Turaţie stoarcere | 1400 rpm |
| Nivel de zgomot maxim | 72 dB |
Uscare
| Greutate uscare | 8 kg |
| Sistem de uscare | Condensare cu pompă de căldură |
Programe
| Numar de programe | 23 |
| Spalare rapida | Da |
| Programe automate | Dozare automată |
Caracteristici
| Curățare cu abur | Da |
| Autocurățare | Da |
| Posibilitate de încărcare suplimentară în timpul spălării | Da |
| Blocare pentru copii | Da |
Parametrii fizici
| Înălțime | 84.5 cm |
| Lățime | 59.5 cm |
| Adîncime | 59.5 cm |
| Greutate | 89 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
19 999
lei
1 145
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
Monday
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
Monday
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 150 MDL |
3-4 zile
de la 150 MDL |