Mașină de spălat cu uscător Whirlpool FFWDD 1076258 SV EE, 10 kg, Alb
cod produs
847667
Greutatea spalare
10 kg
Turaţie stoarcere
1600 rpm
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Whirlpool |
| Model | FFWDD 1076258 SV EE |
| Culoare ușă | Alb |
| Tip mașina | Mașină de spălat cu uscător |
| Clasa de eficiență energetică | E |
| Tip instalare | Independentă |
| Mod încărcare rufe | Frontală |
| Greutatea spalare | 10 kg |
| Tehnologie Inverter | Este |
Control și Indicație
| Semnal sonor | Da |
Stoarcere
| Clasa de centrifugare | A |
| Turaţie stoarcere | 1600 rpm |
Uscare
| Sistem de uscare | Da |
Programe
| Numar de programe | 11 |
| Spalare rapida | Da |
Caracteristici
| Start întârziat | Da |
| Autocurățare | Da |
| Blocare pentru copii | Da |
Parametrii fizici
| Înălțime | 85 cm |
| Lățime | 59.5 cm |
| Adîncime | 60.5 cm |
| Greutate | 75 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
9 199
lei
527
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
Monday
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
Monday
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 150 MDL |
3-4 zile
de la 150 MDL |
