Mașină de spălat AEG LFR61144BE, 10 kg, Alb
код товара
847595
Greutatea spalare
10 kg
Consumul de apă pe ciclu
53 l
Turaţie stoarcere
1400 rpm
Гарантия
24 luni
Технические характеристики
Характеристики
Caracteristici de bază
| Producător | AEG |
| Model | LFR61144BE |
| Culoare ușă | Negru |
| Tip mașina | Maşină de spălat |
| Tip instalare | Indepenta |
| Mod încărcare rufe | Frontală |
| Greutatea spalare | 10 kg |
| Clasa energetică | A |
| Tehnologie Inverter | Inverter MagnetPermanent |
| Consumul de apă pe ciclu | 53 l |
Control și Indicație
| Indicaţie | Afișaj LED Digital |
| Tip control | Senzor, Rotative |
Stoarcere
| Clasa de centrifugare | B |
| Turaţie stoarcere | 1400 rpm |
| Nivel de zgomot maxim | 76 dB |
Programe
| Spalare rapida | 20 minute |
Caracteristici
| Blocare pentru copii | Da |
Parametrii fizici
| Înălțime | 84.7 cm |
| Lățime | 59.7 cm |
| Adîncime | 63.6 cm |
| Greutate | 74.5 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Сравнить
В избранное
19 999
лей
1 145
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Доставка
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | бесплатно |
1-2 zile
бесплатно | |
| Livrarea prin or. Chișinău | бесплатно |
1-2 zile
бесплатно | |
| Livrare în toată țara | от 150 MDL |
3-4 zile
от 150 MDL |