Cuptor cu microunde Samsung MS23K3513AS/OL, 23 l, Argintiu
cod produs
847384
Volumul camerei
23 l
Moduri de funcționare
Microunde,
Dezghetare
Consum energie
1150 W
Acoperire pereți interior
Ceramică
Garanție
36 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Samsung |
| Model | MS23K3513AS/OL |
| Culoare carcasă | Argintiu |
| Culoare ușă | Negru |
| Tip | Cuptor cu microunde |
| Tip instalare | Independentă |
| Volumul camerei | 23 l |
| Moduri de funcționare | Microunde, Dezghetare |
Putere
| Consum energie | 1150 W |
| Putere microunde | 800 W |
| Număr niveluri de putere | 6 |
Control și Indicație
| Blocare pentru copii | Da |
| Tip control | Butoane |
| Ceas | Da |
| Semnal sonor la oprire | Da |
Design
| Afișaj | Da |
| Tipul usei | Cu balamale |
| Acoperire pereți interior | Ceramică |
| Deschidere uşă | Mâner |
| Diametru platou | 288 mm |
Parametrii fizici
| Lăţime | 48.9 cm |
| Înălţimea | 27.5 cm |
| Adâncime | 37.4 cm |
| Greutate | 12 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
2 399
lei
137
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
1-2 zile
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |