Cuptor cu microunde Whirlpool WMD44MB, 31 l, Negru
cod produs
847381
Volumul camerei
31 l
Moduri de funcționare
Microunde,
Grill,
Dezghetare
Consum energie
2400 W
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Whirlpool |
| Model | WMD44MB |
| Culoare carcasă | Oțel inoxidabil |
| Culoare ușă | Negru |
| Tip | Cuptor cu microunde |
| Tip instalare | Încorporabilă |
| Volumul camerei | 31 l |
| Moduri de funcționare | Microunde, Grill, Dezghetare |
| Tip grill | Cuarț |
Putere
| Consum energie | 2400 W |
| Putere microunde | 1000 W |
| Putere grill | 800 W |
| Număr niveluri de putere | 7 |
Control și Indicație
| Tip control | Senzor, Rotative |
| Ceas | Da |
Design
| Afișaj | Da |
| Tipul usei | Se apleacă înapoi în jos |
| Iluminare camera | Da |
| Deschidere uşă | Mâner |
| Diametru platou | 325 mm |
Parametrii fizici
| Lăţime | 59.5 cm |
| Înălţimea | 38.5 cm |
| Adâncime | 46.8 cm |
| Greutate | 27 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
8 799
lei
502
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |