Cuptor cu microunde Gorenje MO 20 E1S, 20 l, Argintiu
cod produs
847379
Volumul camerei
20 l
Moduri de funcționare
Microunde,
Dezghetare
Consum energie
1280 W
Acoperire pereți interior
Smalț
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Gorenje |
| Model | MO 20 E1S |
| Culoare carcasă | Argintiu |
| Culoare ușă | Negru |
| Tip | Cuptor cu microunde |
| Tip instalare | Independentă |
| Volumul camerei | 20 l |
| Moduri de funcționare | Microunde, Dezghetare |
Putere
| Consum energie | 1280 W |
| Putere microunde | 800 W |
| Număr niveluri de putere | 5 |
Control și Indicație
| Tip control | Mecanice rotative |
Design
| Tipul usei | Cu balamale |
| Iluminare camera | Da |
| Acoperire pereți interior | Smalț |
| Deschidere uşă | Buton |
| Diametru platou | 270 mm |
Parametrii fizici
| Lăţime | 45.1 cm |
| Înălţimea | 25.7 cm |
| Adâncime | 34.3 cm |
| Greutate | 10.9 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
Stoc epuizat
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
1-2 zile
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |