Cuptor cu microunde Gorenje MO 20 E1B, 20 l, Negru
cod produs
847370
Volumul camerei
20 l
Consum energie
1280 W
Tip control
Mecanice rotative
Acoperire pereți interior
Smalț ușor de curățat
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Gorenje |
| Model | MO 20 E1B |
| Culoare | Negru |
| Culoare carcasă | Negru |
| Culoare ușă | Negru |
| Tip | Cuptor cu microunde |
| Tip instalare | Indepenta |
| Volumul camerei | 20 l |
Putere
| Consum energie | 1280 W |
| Putere microunde | 800 W |
| Număr niveluri de putere | 5 |
Control și Indicație
| Tip control | Mecanice rotative |
| Ceas | Da |
| Semnal sonor la oprire | Da |
Funcții
| Numărul de moduri de gătit | 8 |
| Moduri de funcționare | Microunde |
Design
| Tipul usei | Cu balamale |
| Iluminare camera | Da |
| Acoperire pereți interior | Smalț ușor de curățat |
| Deschidere uşă | Buton |
| Diametru platou | 270 mm |
Parametrii fizici
| Lăţime | 45.1 cm |
| Înălţimea | 25.7 cm |
| Adâncime | 34.3 cm |
| Greutate | 10.9 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
1 599
lei
91
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
Monday
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
Monday
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |