Cuptor cu microunde Panasonic NN-GD37HBZPE, 23 l, Negru
cod produs
847348
Volumul camerei
23 l
Moduri de funcționare
Microunde,
Grill
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Panasonic |
| Model | NN-GD37HBZPE |
| Culoare carcasă | Negru |
| Culoare ușă | Negru |
| Tip | Cuptor cu microunde |
| Tip instalare | Independentă |
| Volumul camerei | 23 l |
| Moduri de funcționare | Microunde, Grill |
| Tip grill | Cuarț |
Putere
| Putere microunde | 1000 W |
| Tehnologie Inverter | Da |
Control și Indicație
| Blocare pentru copii | Da |
| Tip control | Electronice |
| Ceas | Da |
Funcții
| Numărul de moduri de gătit | 15 |
Design
| Afișaj | Da |
| Tipul usei | Cu balamale |
| Iluminare camera | Da |
| Deschidere uşă | Buton |
| Diametru platou | 285 mm |
Parametrii fizici
| Lăţime | 48.8 cm |
| Înălţimea | 27.9 cm |
| Adâncime | 39.5 cm |
| Greutate | 10 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
Stoc epuizat
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |