Cuptor cu microunde Whirlpool MBNA920B, 32 l, Negru
cod produs
847346
Volumul camerei
32 l
Moduri de funcționare
Microunde,
Grill,
Microunde
Consum energie
1700 W
Răspândire uniforma a microundelor
Da
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Whirlpool |
| Model | MBNA920B |
| Culoare carcasă | Negru |
| Culoare ușă | Negru |
| Tip | Cuptor cu microunde |
| Tip instalare | Încorporabilă |
| Volumul camerei | 32 l |
| Moduri de funcționare | Microunde, Grill, Microunde |
| Tip grill | Cuarț |
Putere
| Consum energie | 1700 W |
| Putere microunde | 750 W |
| Putere grill | 700 W |
Control și Indicație
| Blocare pentru copii | Da |
| Tip control | Electronice |
| Ceas | Da |
| Semnal sonor la oprire | Da |
Funcții
| Răspândire uniforma a microundelor | Da |
Design
| Afișaj | Da |
| Tipul usei | Cu balamale |
| Deschidere uşă | Buton |
| Diametru platou | 250 mm |
Parametrii fizici
| Lăţime | 59.5 cm |
| Înălţimea | 38.2 cm |
| Adâncime | 32 cm |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
5 499
lei
314
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |