Cuptor cu microunde Gorenje BMI 251 SG3BG, 25 l, Negru
cod produs
847344
Volumul camerei
25 l
Moduri de funcționare
Microunde,
Grill,
Microunde
Consum energie
1450 W
Acoperire pereți interior
Oțel inoxidabil
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Gorenje |
| Model | BMI 251 SG3BG |
| Culoare carcasă | Negru |
| Culoare ușă | Negru |
| Tip | Cuptor cu microunde |
| Tip instalare | Încorporabilă |
| Volumul camerei | 25 l |
| Moduri de funcționare | Microunde, Grill, Microunde |
| Tip grill | Cuarț |
Putere
| Consum energie | 1450 W |
| Putere microunde | 900 W |
| Putere grill | 1200 W |
| Număr niveluri de putere | 5 |
| Tehnologie Inverter | Da |
Control și Indicație
| Blocare pentru copii | Da |
| Tip control | Tactile |
| Ceas | Da |
| Semnal sonor la oprire | Da |
Funcții
| Numărul de moduri de gătit | 15 |
Design
| Afișaj | Da |
| Tipul usei | Cu balamale |
| Iluminare camera | Da |
| Acoperire pereți interior | Oțel inoxidabil |
| Deschidere uşă | Buton |
| Diametru platou | 315 mm |
Parametrii fizici
| Lăţime | 59.4 cm |
| Înălţimea | 38.5 cm |
| Adâncime | 40.3 cm |
| Greutate | 17.6 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
6 999
lei
401
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |