Congelator Gorenje FH25EAW Alb (248 l)
cod produs
846655
Sistem dezghețare congelator
Statică
Volumul util al congelatorului
248 l
Capacitate congelare
11.2 kg/zi
Pastrarea autonomă a frigului
39 ore
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Gorenje |
| Model | FH25EAW |
| Culoare | Alb |
| Nuanță culoare | Alb |
| Tip | Ladă Frigorifică |
| Constructia | Cu o singură ușă |
| Tip instalare | Independentă |
| Clasa de eficiență energetică | E |
| Sistem dezghețare congelator | Statică |
Design
| Volumul util al congelatorului | 248 l |
| Volumul total util | 248 L |
| Numărul de camere | 1 |
| Amplasare balamale | Deasupra |
| Iluminare | LED |
| Mânere | Externe |
Control și Indicație
| Indicaţie | Afișaj LED |
| Amplasare panou de control | Afară |
| Переключатели управления | Electronic senzor |
Congelator
| Capacitate congelare | 11.2 kg/zi |
| Număr compartimente în congelator | 1 |
Performanță și energie
| Pastrarea autonomă a frigului | 39 ore |
| Consum anual energie | 215 kWh |
Dimensiuni
| Înălțime | 84.7 cm |
| Lățime | 96.3 cm |
| Adâncime | 63 cm |
| Greutate | 36 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
6 999
lei
400
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
Monday
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
Monday
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 150 MDL |
3-4 zile
de la 150 MDL |