Congelator Starcrest SUF-63WH Alb
cod produs
846651
Sistem dezghețare congelator
Manual
Capacitate congelare
3 kg/zi
Pastrarea autonomă a frigului
8 ore
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Starcrest |
| Model | SUF-63WH |
| Nuanță culoare | Alb |
| Tip | Congelator |
| Constructia | Cu o singură ușă |
| Tip instalare | Independentă |
| Clasa de eficiență energetică | E |
| Sistem dezghețare congelator | Manual |
Design
| Volumul total util | 63 L |
| Numărul de camere | 1 |
| Tehnologii | AdvancedNoFrost,Odour Neutral,GentleAirFlow |
| Amplasare balamale | Reversibile |
| Iluminare | LED |
| Mânere | Externe |
Control și Indicație
| Amplasare panou de control | În interior |
| Переключатели управления | Mecanic |
Congelator
| Capacitate congelare | 3 kg/zi |
| Număr compartimente în congelator | 3 |
Performanță și energie
| Pastrarea autonomă a frigului | 8 ore |
| Consum anual energie | 157 kWh |
| Nivel de zgomot maxim | 39 дБ |
Dimensiuni
| Înălțime | 82.5 cm |
| Lățime | 45.3 cm |
| Adâncime | 45.3 cm |
| Greutate | 20 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
3 499
lei
200
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 150 MDL |
3-4 zile
de la 150 MDL |