Dulap pentru vin Hisense RW3N132GSLF, Negru
cod produs
846648
Tip instalare
Independentă
Volumul total util
137 l
Numărul de sticle
46
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Hisense |
| Model | RW3N132GSLF |
| Culoare | Negru |
| Tip | Dulap pentru vin |
| Tip instalare | Independentă |
| Clasa energetică | F |
| Numărul de compresoare | 1 |
| Agent frigorific | R600A |
Design
| Volumul total util | 137 l |
| Numărul de sticle | 46 |
| Numărul de rafturi | 5 |
| Material rafturi | Lemn |
| Numărul de camere | 1 |
| Amplasare balamale | Reversibile |
Control și Indicație
| Переключатели управления | Electronică |
| Indicaţie | Afișaj LED |
| Amplasare panou de control | În interior |
Performanță și energie
| Nivel de zgomot maxim | 37 dB |
| Consumul anual de energie | 105 KWh |
Dimensiuni și Greutate
| Înălţime | 81.9 cm |
| Lăţime | 59.5 cm |
| Adâncime | 57.5 cm |
| Greutate | 44 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
28 999
lei
1 665
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |