Cuptor Electric Gorenje BO635E1B, Negru
cod produs
846531
Clasa eficientei energetice
A
Tip cuptor
Cuptor Electric
Volumul camerei
61 l
Temperatura maximala
250 °C
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Gorenje |
| Model | BO635E1B |
| Culoare | Negru |
| Culoare ușă | Negru |
| Clasa eficientei energetice | A |
| Tip instalare | Încorporabilă |
| Tip cuptor | Cuptor Electric |
| Volumul camerei | 61 l |
| Moduri de funcționare | Grătar, Convecție, Dezghețare |
Putere
| Temperatura maximala | 250 °C |
| Putere grill | 1600 W |
Control și Indicație
| Tip control | Electronic, tactie |
| Indicaţie | Afișaj LED |
Funcții
| Număr moduri de încălzire | 7 |
Design
| Iluminare camera | Da |
| Materialul ușii | Sticlă |
| Acoperirea internă a camerei | Smalț |
| Materialul panoului de control | Стекло, Нержавеющая сталь |
| Niveluri de instalare a rafturilor | 5 |
| Ghidaje telescopice | Da. la 3 nivele |
| Tipul usei | Se apleacă înapoi în jos |
| Ventilator de răcire | Da |
| Set | Tavă de copt, grătar |
Dimensiuni
| Lățime | 59.5 cm |
| Înălțime | 59.5 cm |
| Adîncime | 53 cm |
| Greutate | 28 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
3 999
lei
231
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 150 MDL |
3-4 zile
de la 150 MDL |