Cuptor Electric Whirlpool OMK38HU0X, Negru
cod produs
846479
Tip cuptor
Cuptor Electric
Volumul camerei
71 l
Moduri de funcționare
Grătar, Convecție, Dezghețare
Temperatura maximala
250 °C
Număr Programe Automate
8
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Whirlpool |
| Model | OMK38HU0X |
| Culoare ușă | Oțel inoxidabil |
| Tip instalare | Încorporabilă |
| Tip cuptor | Cuptor Electric |
| Volumul camerei | 71 l |
| Moduri de funcționare | Grătar, Convecție, Dezghețare |
| Tip Grill | Electric |
| Clasa de eficiență energetică | A |
Putere
| Temperatura maximala | 250 °C |
| Putere grill | 1500 W |
Control și Indicație
| Tip control | Rotative |
| Indicaţie | Da |
| Semnal sonor | Da |
Funcții
| Număr Programe Automate | 8 |
| Metodă curăţare | Hidroliză |
| Putere microunde | 2750 W |
Design
| Iluminare camera | Da |
| Materialul ușii | Sticlă |
| Acoperirea internă a camerei | Smalț ușor de curățat |
| Materialul panoului de control | Sticlă |
| Niveluri de instalare a rafturilor | 5 |
| Tipul usei | Se apleacă înapoi în jos |
| Numar geamuri de protecţie la uşă | 2 |
| Ventilator de răcire | Da |
| Set | Tavă de copt emailată adâncă, superficială, grătar |
Dimensiuni
| Lățime | 59.5 cm |
| Înălțime | 59.5 cm |
| Adîncime | 55.1 cm |
| Greutate | 26.9 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
4 565
lei
261
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 150 MDL |
3-4 zile
de la 150 MDL |