Cuptor Electric Whirlpool KZ9 6230 IX, Gri
cod produs
846449
Tip cuptor
Cuptor Electric
Volumul camerei
73 l
Moduri de funcționare
Grill, Convecție
Temperatura maximala
250 °C
Număr Programe Automate
16
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Whirlpool |
| Model | KZ9 6230 IX |
| Culoare ușă | Oțel inoxidabil |
| Tip instalare | Încorporabilă |
| Tip cuptor | Cuptor Electric |
| Volumul camerei | 73 l |
| Moduri de funcționare | Grill, Convecție |
| Tip Grill | Electric |
| Clasa de eficiență energetică | A+ |
Putere
| Temperatura maximala | 250 °C |
| Consum de energie | 3.65 W |
| Putere grill | 2450 W |
Control și Indicație
| Blocare pentru copii | Da |
| Tip control | Senzor |
| Indicaţie | Afișaj LED Digital |
| Ceas | Da |
| Semnal sonor | Da |
Funcții
| Număr Programe Automate | 16 |
| Metodă curăţare | Curățarea catalitică |
| Rotișor | Nu |
Design
| Acoperire antibacteriană | Da |
| Iluminare camera | Da |
| Materialul ușii | Oțel inoxidabil |
| Acoperirea internă a camerei | Bio Ceramică emailată |
| Materialul panoului de control | Sticlă |
| Niveluri de instalare a rafturilor | 4 |
| Ghidaje telescopice | La nivelul 1 |
| Tipul usei | Se apleacă înapoi în jos |
| Numar geamuri de protecţie la uşă | 2 |
| Ventilator de răcire | Da |
| Set | 2 tăvi de copt, grătar |
| Sertar pentru vase și accesorii | Nu |
Dimensiuni
| Lățime | 59.5 cm |
| Înălțime | 59.5 cm |
| Adîncime | 56.4 cm |
| Greutate | 33 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
7 299
lei
418
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
Monday
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
Monday
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 150 MDL |
3-4 zile
de la 150 MDL |