Frigider Electrolux LND5FE18S, Alb
cod produs
846443
Sistem dezghetare congelator
No Frost
Sistem dezghetare frigider
No Frost
Volum total
267 l
Capacitate congelare
3.3 kg/zi
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Electrolux |
| Model | LND5FE18S |
| Nuanță culoare | Alb |
| Tip frigider | Frigider |
| Tip instalare | Încorporabilă |
| Constructia frigiderului | Cu două uși |
| Camere | Frigider, Congelator |
| Amplasare congelator | De jos |
| Sistem dezghetare congelator | No Frost |
| Sistem dezghetare frigider | No Frost |
| Tehnologii | Low Frost |
| Clasa de eficiență energetică | E |
Design
| Volum total | 267 l |
| Volumul util al congelatorului | 72 l |
| Volumul util al frigiderului (l) | 195 l |
| Numărul de camere | 2 |
| Amplasare balamale | Reversibile |
| Mânere | Încorporabile |
| Iluminare | LED |
Cameră de răcire
| Numărul rafturi | 5 |
| Materialul rafturilor | Sticlă călită |
| Număr rafturi pe uși | 4 |
| Raft pentru sticle | În ușă |
Congelator
| Număr compartimente în congelator | 3 |
| Capacitate congelare | 3.3 kg/zi |
| Supercongelare | Da |
Performanță și energie
| Număr compresoare | 1 |
| Nivel de zgomot maxim | 34 dB |
| Consum anual energie | 220 kWh |
Control și Indicație
| Amplasare panou de control | În interior |
| Переключатели управления | Electronic cu butoane |
| Indicaţie | Bec-indicator |
| Semnal sonor | Da |
Dimensiuni și Greutate
| Înălțime | 177.2 cm |
| Lățime | 54.6 cm |
| Adâncime | 54.9 cm |
| Greutate | 56 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
17 699
lei
1 010
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 150 MDL |
3-4 zile
de la 150 MDL |