Frigider Electrolux LNT7ME32X3, Oțel inoxidabil
cod produs
846431
Sistem dezghetare congelator
Automată
Sistem dezghetare frigider
Automat/Manual
Volum total
330 l
Capacitate congelare
7.7 kg/zi
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Electrolux |
| Model | LNT7ME32X3 |
| Nuanță culoare | Oțel inoxidabil |
| Tip frigider | Frigider |
| Tip instalare | Independentă |
| Constructia frigiderului | Cu două uși |
| Camere | Frigider, Congelator |
| Amplasare congelator | De jos |
| Sistem dezghetare congelator | Automată |
| Sistem dezghetare frigider | Automat/Manual |
| Tehnologii | No Frost |
| Clasa de eficiență energetică | E |
Design
| Volum total | 330 l |
| Volumul util al congelatorului | 100 l |
| Volumul util al frigiderului (l) | 230 l |
| Numărul de camere | 2 |
| Amplasare balamale | Reversibile |
| Mânere | Încorporabile |
| Iluminare | LED |
Cameră de răcire
| Numărul rafturi | 3 |
| Materialul rafturilor | Sticlă călită |
| Număr rafturi pe uși | 5 |
| Raft pentru sticle | În ușă |
| Raft retractabil | Da |
Congelator
| Număr compartimente în congelator | 3 |
| Capacitate congelare | 7.7 kg/zi |
| Supercongelare | Da |
| Super răcire | Da |
Performanță și energie
| Nivel de zgomot maxim | 38 dB |
| Consum anual energie | 250 kWh |
Control și Indicație
| Amplasare panou de control | Afară |
| Переключатели управления | Electronic senzor |
| Indicaţie | Afișaj LCD |
Dimensiuni și Greutate
| Înălțime | 186 cm |
| Lățime | 59.5 cm |
| Adâncime | 65 cm |
| Greutate | 63.5 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
15 999
lei
913
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 150 MDL |
3-4 zile
de la 150 MDL |