Frigider LG GSXV80PZLE, Argintiu
код товара
846412
Sistem dezghetare congelator
No Frost
Sistem dezghetare frigider
No Frost
Volum total
635 l
Capacitate congelare
12 kg/zi
Гарантия
24 luni
Технические характеристики
Характеристики
Caracteristici de bază
| Producător | LG |
| Model | GSXV80PZLE |
| Nuanță culoare | Argintiu |
| Tip frigider | Frigider |
| Tip instalare | Independentă |
| Constructia frigiderului | Side-by-Side |
| Camere | Frigider, Congelator |
| Amplasare congelator | Pe partea laterală (Side-by-Side) |
| Sistem dezghetare congelator | No Frost |
| Sistem dezghetare frigider | No Frost |
| Tehnologii | InstaView Door-in-Door™ |
| Clasa de eficiență energetică | E |
Design
| Volum total | 635 l |
| Volumul util al congelatorului | 219 l |
| Volumul util al frigiderului (l) | 416 l |
| Numărul de camere | 2 |
| Amplasare balamale | Side-by-Side |
| Mânere | Încorporabile |
| Iluminare | LED, iluminare congelator |
Cameră de răcire
| Zona de prospeţime | Da |
| Zona multifuncțională | Da |
| Numărul rafturi | 4 |
| Materialul rafturilor | Sticlă călită |
| Număr rafturi pe uși | 6 |
| Raft pentru sticle | Da |
| Acoperire antibacteriană | Da |
| Dispenser | Da |
Congelator
| Număr compartimente în congelator | 6 |
| Capacitate congelare | 12 kg/zi |
| Super răcire | Da |
| Aparat de facut gheață | Da |
Performanță și energie
| Tehnologie Inverter | Invertor liniar |
| Număr compresoare | 1 |
| Nivel de zgomot maxim | 36 dB |
| Consum anual energie | 348 kWh |
Control și Indicație
| Amplasare panou de control | În interior |
| Переключатели управления | Electronică |
| Indicaţie | Afișaj LED |
| Control independent al temperaturii | Da |
| Semnal sonor | Da |
| Ecosistem Smart Home | LG ThinQ |
| Control de pe smartphone | Da |
| Blocare pentru copii | Da |
Dimensiuni și Greutate
| Înălțime | 179 cm |
| Lățime | 91.3 cm |
| Adâncime | 73.5 cm |
| Greutate | 133 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Сравнить
В избранное
39 999
лей
2 291
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Доставка
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | бесплатно |
Monday
бесплатно | |
| Livrarea prin or. Chișinău | бесплатно |
Monday
бесплатно | |
| Livrare în toată țara | от 150 MDL |
3-4 zile
от 150 MDL |