Frigider Indesit INC20 T321, Alb
cod produs
846364
Sistem dezghetare congelator
No Frost
Sistem dezghetare frigider
No Frost
Volum total
280 l
Capacitate congelare
4 kg/zi
Autonomie fara curent
12 ore
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Indesit |
| Model | INC20 T321 |
| Nuanță culoare | Alb |
| Tip frigider | Frigider |
| Tip instalare | Încorporabilă |
| Constructia frigiderului | Cu două uși |
| Camere | Frigider, Congelator |
| Amplasare congelator | De jos |
| Sistem dezghetare congelator | No Frost |
| Sistem dezghetare frigider | No Frost |
| Clasa de eficiență energetică | A+ |
Design
| Volum total | 280 l |
| Volumul util al congelatorului | 68 l |
| Volumul util al frigiderului (l) | 212 l |
| Numărul de camere | 2 |
| Amplasare balamale | Reversibile |
| Mânere | Încorporabile |
| Iluminare | LED |
Cameră de răcire
| Numărul rafturi | 4 |
| Materialul rafturilor | Sticlă călită |
| Număr rafturi pe uși | 4 |
| Raft pentru sticle | În ușă |
| Circulația forțată a aerului | Nu |
| Raft retractabil | Da |
Congelator
| Număr compartimente în congelator | 3 |
| Capacitate congelare | 4 kg/zi |
| Super răcire | Nu |
Performanță și energie
| Tehnologie Inverter | Da |
| Număr compresoare | 1 |
| Nivel de zgomot maxim | 41 dB |
| Autonomie fara curent | 12 ore |
| Consum anual energie | 280 kWh |
Control și Indicație
| Amplasare panou de control | Afară |
| Переключатели управления | Electronică |
| Indicaţie | Afișaj LED Digital |
| Control independent al temperaturii | Da |
Dimensiuni și Greutate
| Înălțime | 193.5 cm |
| Lățime | 54 cm |
| Adâncime | 54.5 cm |
| Greutate | 58 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
13 999
lei
799
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 150 MDL |
3-4 zile
de la 150 MDL |