Frigider Samsung RB38C600EWW/UA, Alb
cod produs
846278
Sistem dezghetare congelator
No Frost
Sistem dezghetare frigider
No Frost
Volum total
385 l
Capacitate congelare
12 kg/zi
Autonomie fara curent
18 ore
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Samsung |
| Model | RB38C600EWW/UA |
| Nuanță culoare | Alb |
| Tip frigider | Frigider |
| Tip instalare | Independentă |
| Constructia frigiderului | Cu două uși |
| Camere | Frigider, Congelator |
| Amplasare congelator | De jos |
| Sistem dezghetare congelator | No Frost |
| Sistem dezghetare frigider | No Frost |
| Tehnologii | SpaceMax |
| Clasa de eficiență energetică | A+ |
Design
| Volum total | 385 l |
| Volumul util al congelatorului | 112 l |
| Volumul util al frigiderului (l) | 273 l |
| Numărul de camere | 2 |
| Amplasare balamale | Reversibile |
| Mânere | Încorporabile |
| Iluminare | LED |
Cameră de răcire
| Zona de prospeţime | Da |
| Numărul rafturi | 5 |
| Materialul rafturilor | Sticlă călită |
| Număr rafturi pe uși | 4 |
| Raft pentru sticle | În ușă |
| Raft retractabil | Da |
| Set | Tava de gheață |
Congelator
| Număr compartimente în congelator | 3 |
| Capacitate congelare | 12 kg/zi |
| Supercongelare | Da |
| Super răcire | Da |
Performanță și energie
| Tehnologie Inverter | Digital Inverter Technology |
| Număr compresoare | 1 |
| Nivel de zgomot maxim | 37 dB |
| Autonomie fara curent | 18 ore |
| Consum anual energie | 320 kWh |
Control și Indicație
| Amplasare panou de control | În interior |
| Переключатели управления | Electronic senzor |
| Indicaţie | Afișaj LED |
| Semnal sonor | Da |
| Ecosistem Smart Home | Samsung SmartThings |
| Control de pe smartphone | Da |
Dimensiuni și Greutate
| Înălțime | 203 cm |
| Lățime | 59.5 cm |
| Adâncime | 65.8 cm |
| Greutate | 68 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
11 899
lei
679
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 150 MDL |
3-4 zile
de la 150 MDL |