Frigider Gorenje NRKI517E62WF, Alb
cod produs
846255
Sistem dezghetare congelator
Automată
Sistem dezghetare frigider
Automată
Volum total
252 l
Capacitate congelare
6 kg/zi
Autonomie fara curent
10 ore
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Gorenje |
| Model | NRKI517E62WF |
| Nuanță culoare | Alb |
| Tip frigider | Frigider |
| Tip instalare | Încorporabilă |
| Constructia frigiderului | Cu două uși |
| Camere | Frigider, Congelator |
| Amplasare congelator | De jos |
| Sistem dezghetare congelator | Automată |
| Sistem dezghetare frigider | Automată |
| Tehnologii | AdvancedNoFrost,Odour Neutral,GentleAirFlow |
| Clasa energetica | E |
Design
| Volum total | 252 l |
| Volumul util al congelatorului | 76 l |
| Volumul util al frigiderului (l) | 176 l |
| Numărul de camere | 2 |
| Amplasare balamale | Reversibile |
| Mânere | Încorporabile |
| Iluminare | LED |
Cameră de răcire
| Zona de prospeţime | Da |
| Numărul rafturi | 3 |
| Materialul rafturilor | Sticlă călită |
| Număr rafturi pe uși | 3 |
| Raft pentru sticle | În compartiment |
| Raft retractabil | Da |
Congelator
| Număr compartimente în congelator | 4 |
| Capacitate congelare | 6 kg/zi |
| Supercongelare | Da |
| Super răcire | Da |
Performanță și energie
| Tehnologie Inverter | Smart Inverter |
| Număr compresoare | 1 |
| Nivel de zgomot maxim | 35 dB |
| Autonomie fara curent | 10 ore |
| Consum anual energie | 235 kWh |
Control și Indicație
| Amplasare panou de control | Afară |
| Переключатели управления | Electronic senzor |
| Indicaţie | Afișaj LED |
| Semnal sonor | Da |
| Ecosistem Smart Home | ConnectLife |
| Control de pe smartphone | Da |
Dimensiuni și Greutate
| Înălțime | 177.2 cm |
| Lățime | 54 cm |
| Adâncime | 54.5 cm |
| Greutate | 57 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
15 499
lei
885
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 150 MDL |
3-4 zile
de la 150 MDL |