Hotă Gorenje WHI 649 EXBG, Negru
cod produs
846178
Montare
Se monteaza de perete
Curățarea aerului
Evacuare , Circulație
Debit maxim de aer absorbit
608 m³/h
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Gorenje |
| Model | WHI 649 EXBG |
| Montare | Hota Înclinată |
| Montare | Se monteaza de perete |
| Curățarea aerului | Evacuare , Circulație |
Performanță și energie
| Trepte de viteze | 3 |
| Debit maxim de aer absorbit | 608 m³/h |
| Nivel de zgomot maxim | 63 dB |
Control și Indicație
| Tip control | Senzor |
| Indicaţie | Da |
| Timer pornire/oprire | Nu |
Design
| Filtru de grăsime | 1 filtru de aluminiu |
| Filtru de cărbune | Da |
| Materialul carcasei | Oțel inoxidabil |
Iluminare
| Puterea de iluminare | 3 W |
| Număr de lămpi | 1 |
| Tip lampă | LED |
Parametrii fizici
| Diametrul tubului de evacuare a aerului, mm | 150 mm |
| Latime | 60 cm |
| Adancime | 38 cm |
| Înălţime | 33.5 cm |
| Greutate | 12.5 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
3 299
lei
189
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 100 MDL |
3-4 zile
de la 100 MDL |