Plită pe gaz Gorenje GG5A10WFFM, Alb
cod produs
846157
Materialul suprafeței de lucru
Email
Clasa eficientei energetice
A
Numărul total zone de gătire / zone încălzire
4
Volumul camerei
70 l
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Gorenje |
| Model | GG5A10WFFM |
| Culoare ușă | Negru |
| Culoare carcasă | Alb |
| Tip Aragaz | Plită pe gaz |
| Tip plită | Plită pe gaz |
| Tip cuptor | Cuptor cu gaz |
| Materialul suprafeței de lucru | |
| Clasa eficientei energetice | A |
Plită
| Numărul total zone de gătire / zone încălzire | 4 |
| Material gratare | Fontă |
Cuptor
| Volumul camerei | 70 l |
| Acoperirea internă a camerei | Email pirolitic SilverMatte |
| Curatare | Curățarea cu aburi |
| Ghidaje telescopice | Da |
| Niveluri de instalare a rafturilor | 4 |
| Sertar pentru vase și accesorii | Da |
Control și Indicație
| Tip control | Rotative |
| Aprindere electrică | Da |
Dimensiuni și Greutate
| Lățime | 50 cm |
| Înălțime | 85 cm |
| Adîncime | 59.4 cm |
| Greutate | 37.1 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
4 499
lei
257
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 100 MDL |
3-4 zile
de la 100 MDL |