Mașină de spălat vase Whirlpool WSFO 3O34 PF X, Gri
cod produs
846118
Tip instalare
îndependentă
Format
Îngusta
Încărcare maximă
10 seturi
Consumul de apă pe ciclu
9 l
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Whirlpool |
| Model | WSFO 3O34 PF X |
| Culoare | Gri |
| Tip mașina | Mașină de spălat vase |
| Tip instalare | îndependentă |
| Format | Îngusta |
| Încărcare maximă | 10 seturi |
Clasa eficienței energ. și de curățare
| Clasa energetică | D |
| Clasa de curatare | A |
| Clasa de uscare | A |
| Consumul de apă pe ciclu | 9 l |
| Nivel de zgomot maxim | 44 dB |
Caracteristici
| Numar de programe | 8 |
| Programe automate | Intensiv, rapid, eco, înmuiere, sticlă |
| Protecție împotriva scurgerilor | AquaStop |
| Conectare la apă caldă | Da |
Control și Indicație
| Tip control | Tactile |
| Indicaţie | Afișaj LED |
| Blocare pentru copii | Da |
| Start întârziat | Da |
| Indicații | Indicator de sare, indicator de agent de clătire |
Parametrii fizici
| Înălțime | 85 cm |
| Lățime | 45 cm |
| Adîncime | 59 cm |
| Greutate | 39.5 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
7 999
lei
459
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 150 MDL |
3-4 zile
de la 150 MDL |