Mașină de spălat vase Gorenje GS 541 D10X, Gri
cod produs
846114
Tip instalare
îndependentă
Format
Îngusta
Încărcare maximă
11 seturi
Sistem de uscare
Сondensare
Consumul de apă pe ciclu
9.5 l
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Gorenje |
| Model | GS 541 D10X |
| Culoare | Gri |
| Tip mașina | Mașină de spălat vase |
| Tip instalare | îndependentă |
| Format | Îngusta |
| Încărcare maximă | 11 seturi |
| Sistem de uscare | Сondensare |
| Tehnologie Inverter | Invertor PowerDrive |
Clasa eficienței energ. și de curățare
| Clasa energetică | D |
| Clasa de curatare | A |
| Clasa de uscare | A |
| Consumul de apă pe ciclu | 9.5 l |
| Nivel de zgomot maxim | 45 dB |
Caracteristici
| Numar de programe | 5 |
| Regime de temperatura | 65/60/55/50/45 °C °C |
| Programe automate | Automat; Intens; Eco; Sticlă fragilă; 1 oră |
| Protecție împotriva scurgerilor | AquaStop |
Control și Indicație
| Tip control | Butoane |
| Indicaţie | LED |
| Start întârziat | Da |
| Indicații | Selectarea programului, timp până la sfârșitul programului |
| Semnal sonor | Da |
Parametrii fizici
| Înălțime | 84.5 cm |
| Lățime | 44.8 cm |
| Adîncime | 60 cm |
| Greutate | 40 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
8 499
lei
488
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 150 MDL |
3-4 zile
de la 150 MDL |