Mașină de spălat vase Gorenje GS673B90X, Argintiu
cod produs
846107
Tip instalare
îndependentă
Format
Dimensiune completă
Încărcare maximă
16 seturi
Sistem de uscare
Сondensare
Consumul de apă pe ciclu
9.4 l
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Gorenje |
| Model | GS673B90X |
| Culoare | Argintiu |
| Tip mașina | Mașină de spălat vase |
| Tip instalare | îndependentă |
| Format | Dimensiune completă |
| Încărcare maximă | 16 seturi |
| Sistem de uscare | Сondensare |
| Tehnologie Inverter | Invertor PowerDrive |
Clasa eficienței energ. și de curățare
| Clasa energetică | B |
| Clasa de curatare | A |
| Clasa de uscare | A |
| Consumul de apă pe ciclu | 9.4 l |
| Nivel de zgomot maxim | 42 dB |
Caracteristici
| Numar de programe | 7 |
| Regime de temperatura | 40, 45, 50, 55, 60, 65, 70°C °C |
| Programe automate | Auto, eco, intensiv, nocturn, sticlă, 1 oră |
| Ecosistem Smart Home | ConnectLife |
| Protecție împotriva scurgerilor | AquaStop |
| Iluminare camera | Da |
| Conectare la apă caldă | Da |
Control și Indicație
| Tip control | Tactile |
| Indicaţie | Afișaj LED |
| Start întârziat | Da |
| Semnal sonor | Da |
Parametrii fizici
| Înălțime | 84.6 cm |
| Lățime | 59.9 cm |
| Adîncime | 59.8 cm |
| Greutate | 41.5 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
12 999
lei
746
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 150 MDL |
3-4 zile
de la 150 MDL |