Mașină de spălat vase Samsung DW50DG430B00LE, Negru
cod produs
846106
Tip instalare
Încorporabilă
Format
Îngusta
Încărcare maximă
9 seturi
Consumul de apă pe ciclu
9 l
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Samsung |
| Model | DW50DG430B00LE |
| Culoare | Negru |
| Tip mașina | Mașină de spălat vase |
| Tip instalare | Încorporabilă |
| Format | Îngusta |
| Încărcare maximă | 9 seturi |
Clasa eficienței energ. și de curățare
| Clasa energetică | D |
| Consumul de apă pe ciclu | 9 l |
| Nivel de zgomot maxim | 44 dB |
Caracteristici
| Numar de programe | 6 |
| Programe automate | Intensiv, delicat, rapid, eco, automat |
| Protecție împotriva scurgerilor | AquaStop |
Control și Indicație
| Tip control | Tactile |
| Indicaţie | Afișaj LED |
| Blocare pentru copii | Da |
| Start întârziat | Da |
| Grinda pe podea | Da |
Parametrii fizici
| Înălțime | 81.5 cm |
| Lățime | 44.8 cm |
| Adîncime | 55 cm |
| Greutate | 33.5 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
7 499
lei
430
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 150 MDL |
3-4 zile
de la 150 MDL |