Mașină de spălat vase Whirlpool WIC 3C34 PFE S, Alb
cod produs
846105
Tip instalare
Încorporabilă
Format
Dimensiune completă
Încărcare maximă
14 seturi
Sistem de uscare
Сondensare
Consumul de apă pe ciclu
9.5 l
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Whirlpool |
| Model | WIC 3C34 PFE S |
| Culoare | Alb |
| Tip mașina | Mașină de spălat vase |
| Tip instalare | Încorporabilă |
| Format | Dimensiune completă |
| Încărcare maximă | 14 seturi |
| Sistem de uscare | Сondensare |
| Tehnologie Inverter | Da |
Clasa eficienței energ. și de curățare
| Clasa energetică | D |
| Clasa de curatare | A |
| Clasa de uscare | A |
| Consumul de apă pe ciclu | 9.5 l |
| Nivel de zgomot maxim | 44 dB |
Caracteristici
| Numar de programe | 8 |
| Regime de temperatura | 3 °C |
| Protecție împotriva scurgerilor | Da |
Control și Indicație
| Tip control | Electronice |
| Indicaţie | Da |
| Blocare pentru copii | Da |
| Start întârziat | Da |
| Indicații | Indicator de sare, indicator de agent de clătire |
| Semnal sonor | Da |
| Grinda pe podea | Da |
Parametrii fizici
| Înălțime | 90 cm |
| Lățime | 59.8 cm |
| Adîncime | 55.5 cm |
| Lățimea nișei | 60 cm |
| Adâncimea nișei | 56 cm |
| Greutate | 35.5 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
8 499
lei
488
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 150 MDL |
3-4 zile
de la 150 MDL |