Mașină de spălat vase Candy CP 6E51LW, Alb
cod produs
846094
Tip instalare
îndependentă
Format
Compactă
Încărcare maximă
6 seturi
Sistem de uscare
Сondensare
Consumul de apă pe ciclu
6.5 l
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Candy |
| Model | CP 6E51LW |
| Culoare | Alb |
| Tip mașina | Mașină de spălat vase |
| Tip instalare | îndependentă |
| Format | Compactă |
| Încărcare maximă | 6 seturi |
| Sistem de uscare | Сondensare |
Clasa eficienței energ. și de curățare
| Clasa energetică | E |
| Consumul de apă pe ciclu | 6.5 l |
| Nivel de zgomot maxim | 51 dB |
Caracteristici
| Numar de programe | 5 |
| Regime de temperatura | 3 °C |
| Protecție împotriva scurgerilor | Da |
Control și Indicație
| Tip control | Electronic, tactie |
| Indicaţie | LED |
| Start întârziat | Da |
| Indicații | Indicator de sare, indicator de agent de clătire |
| Semnal sonor | Da |
Parametrii fizici
| Înălțime | 44.3 cm |
| Lățime | 55 cm |
| Adîncime | 50.1 cm |
| Greutate | 24 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
5 499
lei
316
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 150 MDL |
3-4 zile
de la 150 MDL |