Mașină de spălat vase Gorenje GV 561D10, Alb
cod produs
846086
Tip instalare
Încorporabilă
Format
Dimensiune completă
Încărcare maximă
11 seturi
Sistem de uscare
Сondensare
Consumul de apă pe ciclu
9.5 l
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Gorenje |
| Model | GV 561D10 |
| Culoare | Alb |
| Tip mașina | Mașină de spălat vase |
| Tip instalare | Încorporabilă |
| Format | Dimensiune completă |
| Încărcare maximă | 11 seturi |
| Sistem de uscare | Сondensare |
| Tehnologie Inverter | Da |
Clasa eficienței energ. și de curățare
| Clasa energetică | D |
| Clasa de curatare | A |
| Clasa de uscare | A |
| Consumul de apă pe ciclu | 9.5 l |
| Nivel de zgomot maxim | 45 dB |
Caracteristici
| Numar de programe | 5 |
| Regime de temperatura | 60, 55, 45, 40. 65 °C °C |
| Programe automate | Rapid; Intensiv; Ecologic; Clătire; Zilnic |
| Protecție împotriva scurgerilor | AquaStop |
| Iluminare camera | Da |
Control și Indicație
| Tip control | Butoane |
| Indicaţie | Afișaj LED Digital |
| Blocare pentru copii | Da |
| Start întârziat | Da |
| Indicații | Indicator pornire/oprire, program selectat |
| Semnal sonor | Da |
Parametrii fizici
| Înălțime | 81.5 cm |
| Lățime | 44.8 cm |
| Adîncime | 55 cm |
| Lățimea nișei | 45 cm |
| Adâncimea nișei | 58 cm |
| Greutate | 34.5 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
8 499
lei
488
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 150 MDL |
3-4 zile
de la 150 MDL |