Aspirator Vertical Gorenje SVC252FMBK, Negru
cod produs
846075
Opțiuni de curățare
Uscata
Tip colector de praf
Container
Volumul colectorului de praf
0.5 l
Consum energie
150 W
Puterea de aspirație
35 W
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Gorenje |
| Model | SVC252FMBK |
| Nuanță culoare | Negru |
| Tip Aspirator | Aspirator vertical |
| Opțiuni de curățare | Uscata |
| Tip colector de praf | Container |
| Volumul colectorului de praf | 0.5 l |
| Consum energie | 150 W |
| Puterea de aspirație | 35 W |
| Nivel de zgomot maxim | 78 dB |
Design
| Conducta de aspirare | Telescopic |
| Parcare verticală | Da |
| Spațiu de stocare pentru duze | Da |
| Accesorii pentru aspirator | Duză pentru crăpături, duză pentru praf |
| Set | Doc-stație |
Control și Indicație
| Controlul puterii de la maner | Da |
Filtrare
| Filtru evacuare | HEPA |
Alimentare și acumulator
| Sursă de alimentare | Baterie |
| timp de încărcare | 5 oră |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
Dimensiuni și Greutate
| Lăţime | 25 cm |
| Adâncime | 18.7 cm |
| Înălţime | 122.5 cm |
| Greutate | 2.6 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
Stoc epuizat
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |