Aspirator Karcher VC 2 1.198-031.0, Alb/Negru
код товара
846047
Opțiuni de curățare
Uscata
Tip colector de praf
Sac
Volumul colectorului de praf
2.8 l
Consum energie
700 W
Гарантия
24 luni
Технические характеристики
Характеристики
Caracteristici de bază
| Producător | Karcher |
| Seria | VC 2 |
| Model | 1.198-031.0 |
| Nuanță culoare | Alb/Negru |
| Tip Aspirator | Aspirator |
| Opțiuni de curățare | Uscata |
| Tip colector de praf | Sac |
| Volumul colectorului de praf | 2.8 l |
| Consum energie | 700 W |
Design
| Conducta de aspirare | Telescopic |
| Spațiu de stocare pentru duze | Da |
| Perie covor/podea | Da |
| Accesorii pentru aspirator | Duză pentru spații înguste, perie pentru mobilier tapițat |
| Set | Filtru, Colector de praf |
| Înfășurarea automată a cablului | Da |
Control și Indicație
| Reglarea puterii | Pe corp |
Filtrare
| Filtru evacuare | HEPA 13 |
Alimentare și acumulator
| Sursă de alimentare | Rețea electrică |
Dimensiuni și Greutate
| Lăţime | 43.5 cm |
| Adâncime | 28.8 cm |
| Înălţime | 24.9 cm |
| Greutate | 5.1 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Сравнить
В избранное
1 999
лей
114
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Доставка
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | бесплатно |
1-2 zile
бесплатно | |
| Livrarea prin or. Chișinău | от 50 MDL |
1-2 zile
от 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | от 70 MDL |
3-4 zile
от 70 MDL |