Aspirator Manual XO CZ007, Alb
cod produs
846004
Tip colector de praf
Container
Volumul colectorului de praf
0.4 l
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | XO |
| Model | CZ007 |
| Culoare | Alb |
| Nuanță culoare | Alb |
| Tip Aspirator | Aspirator Manual |
| Opțiuni de curățare | Uscata |
| Tip colector de praf | Container |
| Volumul colectorului de praf | 0.4 l |
| Puterea de aspirare | 3.2 kPa |
Design
| Accesorii pentru aspirator | Duză pentru spații înguste |
| Set | Duză, încărcător |
Alimentare și acumulator
| Sursă de alimentare | Baterie |
| Capacitatea acumulator | 1500 mAh |
| Timp funcționare de la baterie | 18 min |
Dimensiuni și Greutate
| Lăţime | 6 cm |
| Adâncime | 18 cm |
| Înălţime | 10.5 cm |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
499
lei
29
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
1-2 zile
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |