Aspirator Karcher Puzzi 8/1 1.100-240.0, Gri
cod produs
845994
Opțiuni de curățare
Umed
Tip colector de praf
Container
Volumul colectorului de praf
8 l
Puterea de aspirație
40 W
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Karcher |
| Seria | Puzzi 8/1 |
| Model | 1.100-240.0 |
| Nuanță culoare | Gri |
| Tip Aspirator | Aspirator |
| Opțiuni de curățare | Umed |
| Tip colector de praf | Container |
| Volumul colectorului de praf | 8 l |
| Puterea de aspirație | 40 W |
| Nivel de zgomot maxim | 71 dB |
Design
| Accesorii pentru aspirator | Duză pentru mobilă tapițată |
| Set | Rezervor detașabil, furtun |
| Lungimea cablului | 7.5 m |
Control și Indicație
| Reglarea puterii | Pe corp |
Alimentare și acumulator
| Sursă de alimentare | Rețea electrică |
Dimensiuni și Greutate
| Lăţime | 52.4 cm |
| Adâncime | 33.2 cm |
| Înălţime | 44.2 cm |
| Greutate | 8.6 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
11 971
lei
683
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
Monday
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
Monday
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |