Aspirator Gorenje VCEA11CXWII, Alb
код товара
845993
Tip colector de praf
Sac
Volumul colectorului de praf
2 l
Consum energie
750 W
Puterea de aspirație
158 W
Гарантия
24 luni
Технические характеристики
Характеристики
Caracteristici de bază
| Producător | Gorenje |
| Model | VCEA11CXWII |
| Culoare | Alb |
| Nuanță culoare | Alb |
| Tip Aspirator | Aspirator |
| Opțiuni de curățare | Uscata |
| Tip colector de praf | Sac |
| Volumul colectorului de praf | 2 l |
| Consum energie | 750 W |
| Puterea de aspirație | 158 W |
| Nivel de zgomot maxim | 78 dB |
Design
| Conducta de aspirare | Compozit |
| Materialul conductei de aspirare | Plastic |
| Parcare verticală | Da |
| Perie covor/podea | Da |
| Accesorii pentru aspirator | Duză combinată |
| Set | Doc-stație |
| Lungimea cablului | 5 m |
| Înfășurarea automată a cablului | Da |
Control și Indicație
| Reglarea puterii | Da |
Filtrare
| Filtru evacuare | HEPA |
Alimentare și acumulator
| Sursă de alimentare | Rețea electrică |
| Индикатор уровня заряда | Da |
Dimensiuni și Greutate
| Lăţime | 35 cm |
| Adâncime | 26 cm |
| Înălţime | 21.5 cm |
| Greutate | 4.3 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Сравнить
В избранное
1 099
лей
63
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Доставка
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | бесплатно |
1-2 zile
бесплатно | |
| Livrarea prin or. Chișinău | от 50 MDL |
1-2 zile
от 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | от 70 MDL |
3-4 zile
от 70 MDL |