Aspirator Robot Roborock Saros Z70, Argintiu
cod produs
845939
Opțiuni de curățare
Uscat, Umed
Tip colector de praf
Container
Volumul colectorului de praf
2.5 l
Consum energie
65 W
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Roborock |
| Model | Saros Z70 |
| Culoare | Argintiu |
| Nuanță culoare | Argintiu |
| Tip Aspirator | Aspirator Robot |
| Opțiuni de curățare | Uscat, Umed |
| Tip colector de praf | Container |
| Volumul colectorului de praf | 2.5 l |
| Consum energie | 65 W |
| Puterea de aspirare | 22 kPa |
| Nivel de zgomot maxim | 61 dB |
| Funcții suplimentare ale aspiratorului | Stație de autocurățare |
Design
| Spațiu de stocare pentru duze | Da |
| Perie laterală | Da |
| Set | Doc-stație |
Control și Indicație
| Reglarea puterii | Pe corp |
| Control de pe smartphone | Da |
| Programare pe zile a săptămânii | Da |
Filtrare
| Filtru evacuare | HEPA |
Alimentare și acumulator
| Sursă de alimentare | Rețea, Baterie |
| Capacitatea acumulator | 6.4 mAh |
| timp de încărcare | 2.5 oră |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Timp funcționare de la baterie | 180 min |
| Индикатор уровня заряда | Da |
Casă Inteligentă
| Ecosistem Smart Home | Roborock |
| Tipul de conexiune | Bluetooth/Wi-Fi |
Dimensiuni și Greutate
| Lăţime | 47.5 cm |
| Adâncime | 48.8 cm |
| Înălţime | 38.1 cm |
| Greutate | 17.7 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
35 999
lei
2 058
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |