Aspirator Robot Dreame Matrix 10 Ultra, Alb
cod produs
845915
Opțiuni de curățare
Uscat, Umed
Tip colector de praf
Container, Sac
Volumul colectorului de praf
0.31 l
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Dreame |
| Model | Matrix 10 Ultra |
| Culoare | Alb |
| Nuanță culoare | Alb |
| Tip Aspirator | Aspirator Robot |
| Opțiuni de curățare | Uscat, Umed |
| Tip colector de praf | Container, Sac |
| Volumul colectorului de praf | 0.31 l |
| Puterea de aspirare | 30 kPa |
| Nivel de zgomot maxim | 72 dB |
| Funcții suplimentare ale aspiratorului | Stație de autocurățare |
Design
| Spațiu de stocare pentru duze | Da |
| Perie laterală | Da |
| Set | Șervețele rotunde, saci de gunoi, detergenți |
| Semnal sonor | Da |
Control și Indicație
| Reglarea puterii | Da |
| Control de pe smartphone | Da |
Filtrare
| Filtru evacuare | Da |
Alimentare și acumulator
| Sursă de alimentare | Rețea, Baterie |
| Capacitatea acumulator | 6400 mAh |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Timp funcționare de la baterie | 260 min |
Dimensiuni și Greutate
| Lăţime | 35 cm |
| Adâncime | 35.1 cm |
| Înălţime | 11.1 cm |
| Greutate | 4.7 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
34 999
lei
2 001
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |