Tabletă Xiaomi Redmi Pad 2 Pro, Wi-Fi, 6GB/128Gb, Graphite Gray
cod produs
845811
Diagonala ecranului
12.1 "
Tehnologia display-ului
IPS LCD
Memoria RAM
6GB
Memorie internă, Gb
128
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Tip | Tabletă |
| Producător | Xiaomi |
| Model | Redmi Pad 2 Pro |
| Culoare | Gri |
| Nuanță culoare | Graphite Gray |
| Versiune SO | Android 15 |
| Tip carcasă | Slate |
Dispaly
| Diagonala ecranului | 12.1 " |
| Rezolutia ecranului | 1600x2560 pix. |
| Tehnologia display-ului | IPS LCD |
| Protecția display-ului | Mohs level 6 |
| Aspect imagine | 16:10 |
Sistem
| Procesor | Octa-Core |
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 7s Gen 4 |
| GPU | Adreno 810 |
Memorie
| Memoria RAM | 6GB |
| Memorie internă, Gb | 128 |
| Slot Card de Memorie | microSDXC |
Conectivitate Rețea
| Rețea locală | Wi-Fi |
| USB | USB Type-C 2.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6 |
| Bluetooth | 5.4 |
| Conectori audio | 3.5 mm mini-jack |
Camera
| Max. Rezoluția camerei | 8 MP |
| Cameră frontală | 8 MP |
Baterie de alimentare
| Tipul încărcătorului | USB Type-C |
| Capacitatea acumulatorului | 12000 mA⋅h |
| Tehnologie FastCharging | 33 W |
Caracteristici
| Senzori | Accelerometru, Giroscop, Busolă, Lumină, Sală |
| Difuzor | Da |
| Lanterna LED | Da |
Dimensiuni și Greutate
| Greutatea | 610 g |
| Lungime | 279.8 mm |
| Lățime | 181.6 mm |
| Înălțime | 7.5 mm |
Accesorii incluse
| Cablu de încărcare/transfer de date | Da |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
5 299
lei
303
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
Monday
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
Monday
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |